Skuadra rinis pergatitjet ne “Skender Halili”

Tirana ka nisur pergatitjet per ndeshjen e rradhes. Bardheblute kane pushuar te henen pas fitores dhe Vlore dhe i jane rikthyer punes te marten ne “Skender Halili”. Skuadra fillimisht ka zhvilluar nje analize te shkurter ne fushe me trajnerin Ilir Daja dhe me pas ka nisur stervitjen. Analizen e plote me pamje filmike bardheblute e kane programuar per te enjten pasdite ne stadiumin “Selman Stermasi”.

Sot me bardheblute nuk eshte stervitur Elis Bakaj. Sulmuesi eshte paraqitur ne kompleksin stervitor per tu larguar me pas me lejen e stafit teknik per shkak te nje gjendje gripale.

image

image