Presidenti fton per dreke skuadren dhe stafin teknik

Pasi kane zhvilluar per here te pare stervitje ne stadiumin e rinovuar, bardheblute kane qene te ftuar nga presidenti Refik Halili per te drekuar. Te gjithe futbollistet dhe stafi teknik kane qene te ftuar ne “Vila Gold” per te ndare se bashku nje dreke miqesore. Kane ndare dy ore dhe shume batuta me njeri tjetrin duke ngrohur akoma me teper klimen brenda skuadres. Presidenti Halili i ka kerkuar mobilizim maksimal skuadres per takimin e te henes qe duhet fituar per te festuar ne diten e pare ne “Selman Stermasi”.

image

image

image

image