Muzaka takon skuadren ne stervitje

Muzaka takon skuadren ne stervitje

Kur kane kaluar dy muaj nga demtimi ne gju, Gjergji Muzaka pas operacionit vijon fazen riaftesuese. Mesfushori dje ka qene i pranishem “Skender Halili” per tu takuar me skuadren dhe stafin teknik. Muzaka ndjen permiresime ne gju dhe nje fakt te tille e ka ndare me shoket e skuadres.Bardheblute kane vijuar pergatitjet ne kompleksin sportiv duke shtuar cdo dite e me teper ngarkesen fizike para se te nisen drejt Maqedonise.

POSTIME TE NGJASHME