Masato Fukui perforcimi i rradhes per bardheblute (VIDEO)

Ai luan si mesfushor krahu dhe sulmues krahu. Ne kampionatin malazez ai ka qene nje nga lojtaret me te spikatur nderkohe qe vetem pak dite me pare ka shenuar gol ne Europa Lige me skuadren e Sutjeskes ne perballjen me hungarezet e Debrecen. Per qendren e sulmit klubi po punon per te bere goditjen e duhur.

POSTIME TE NGJASHME