Marsel Caka rinovon dhe huazohet te Kamza

Portieri Marsel Caka ka rinovuar kontraten me Tiranen duke zyrtarizuar nje marreveshje afatgjate me klubin bardheblu. Caka do te kaloj me formule huazimi tek Kamza per gjysmen e pare te sezonit ku do te kete mundesi aktivizimi. Portieri i talentuar do te jete serish shume shpejt pjese e bardhebluve.