KF TIRANA – Flamurtari FC. (1-1) 17.10.2015 – VIDEO

Golat: Vucaj 2’/ Bachana 71′ Eshte mbyllur ne barazim ndeshja mes Tiranes dhe Flamurtarit ne “Qemal Stafa”. Goli i shenuar nga Vucaj ne pjesen e pare eshte zhvleresuar nga goli i Bachanas. Bardheblute zhgenjejne serish e ne fund largohen mes kontestimeve te tifozerise bardheblu