Kastrioti – Tirana 1-3 – FOTOGALERI

kas1 (33)
« 1 of 33 »

 

Golat: Djarmati 7’/ Lika 4′, Mumajesi 52, Deliaj 62′

Tirana ka fituar miqesoren perballe Kastriotit. Kjo perballje eshte zhvilluar sot ne stadiumin e qytetit te Krujes ne oren 11:300. Bardheblute kane zgjedhur te zhvillojne kete test kontrolli per te pare gjendjen e skuadres ne prag te perballjes se rradhes ne kampionat me Lacin. Ne pjesen e pare trajneri Ilir Daja ka aktivizuar te gjithe titullaret ndersa ne pjesen e dyte ka patur vend per pjesen tjeter te skuadres si dhe disa futbolliste nga skuadra e te rinjve. Tirana ka fituar miqesoren me Kastriotin duke zhvilluar nje ndeshje mjaft te mire. Me skuadren nuk u bashkuan sot Gjergji Muzaka dhe Dritan Smajli, qe kane zhvilluar stervitje te diferencuar ne kryeqytet.

Etiketa:

POSTIME TE NGJASHME