Jetmir Sefa largohet nga Tirana

Mesfushori ka gjetur akordin me klubin dhe ka zgjidhur kontraten me marreveshje per tu larguar drejt Shkodres. Sefa nuk do te jete pjese e KF Tiranes per sezonin 2015-2016. KF Tirana i uron mesfushorit suksese ne vazhdimesi.

jetmir sefa

jetmir sefa

Jetmir Sefa has today officially departed from KF Tirana. The midfielder has resolved the contract by mutual agreement and has left towards Shkoder. Sefa will not be part of KF Tirana for season 2015-16. KF Tirana wishes midfielder success at the new season with another team.

POSTIME TE NGJASHME