Hoxhallari grumbullohet nga Redi Jupi

Erjon Hoxhallari do te vihet ne dispozicion te trajnerit Redi Jupi per dy ndeshjet eliminatore qe ekipi yne kombetar Under-21 do te zhvilloje ndaj Greqise dhe Hungarise. Mbrojtesi bardheblu eshte pjese e ekipit perfaqesues Shpresa dhe eshte nje element premtues per te ardhmen.

image