Erjon Hoxhallari ne skuadren e talenteve te vitit

Futbollisti i Tiranes Erjon Hoxhallari eshte perzgjedhur sot ne skuadren e talenteve te sezonit futbollistik 2015-2016. Per te tetin edicion rresht, shoqata “Sporti na Bashkoi” organizoi eventin “Talenti i Vitit” ku disa nga te rinjte me te spikatur, u nderuan me çmime te veçanta per ate qe kane dhene ne fushen e lojes. Mbrojtesi bardheblu u vlersua me kete cmim dhe gjate ceremonise ai falenderoi Tiranen per mundesine qe i ka dhene per te marre dhe nje vleresim te tille ne karrieren e tij.

image

image