3 pike larg vendit te pare dhe 5 finale per tu fituar per titullin.

Ndeshjet e mbetura ne kampionat:

TIRANA – Laci
Partizani -TIRANA
TIRANA – Skenderbeu
Kukesi – TIRANA
TIRANA – Teuta

TIRANA - Laci

POSTIME TE NGJASHME